چهارشنبه , ۲۵ مهر ۱۳۹۷
خانه | خبر | مسعود زنده روح کرمانی: فاصله صنعت و هنر باید کاهش یابد

مسعود زنده روح کرمانی: فاصله صنعت و هنر باید کاهش یابد

مسعود زنده روح کرمانی: فاصله صنعت و هنر باید کاهش یابد

جشنواره عکس و کاریکاتور خودرونما می تواند فاصله صنعت و هنر را کم کند.

masoud zendeh rooh

به گزارش روابط عمومی نخستین جشنواره عکس و کاریکاتور خودرونما، مسعود زنده روح کرمانی؛ داور بخش عکس این جشنواره گفت: جشنواره عکس و کاریکاتور خودرونما شروع یک حرکت است که می تواند توجه بخشی از جامعه را به موضوع خودرو معطوف کند اما ضرورت دارد بخش خودرو سازی به مرور فاصله صنعت و هنر را کم کند و خودروسازی ها روی هنر سرمایه گذاری کنند.
زنده روح کرمانی گفت: امروزه زندگی ها ماشینی شده و خودرو هم نقش مهمی در زندگی دارد بخشی از خاطرات تلخ و شیرین انسان امروز با خودرو مرتبط است و ضرورت دارد به فرهنگ خودرو پرداخته شود و ارتباط آن با هنر بیشتر شود.
داور بخش عکس نخستین جشنواره عکس و کاریکاتور خودرونما گفت: خودروسازی ما در کارخانه خود را به روی هنرمند باز نکرده است و محصول تولید شده وقتی به خیابان های شهرهای شلوغ می آید مسایلی مانند ترافیک، آلودگی هوا و صوتی و … مورد توجه قرار می گیرد در حالی که بسیاری از خودروهایی که در جهان تولید می شود هنرمندانه طراحی شده اند.
زنده روح کرمانی افزود: ضرورت دارد که خودروسازان به مسایل فرهنگ خودرو هم بپردازند و از سوی دیگر می توانند حامی جشنواره ها و حرکت های هنری شوند و یک برند ایجاد کنند.
“هفته نامه خودرو امروز” با هدف ترغیب هنرمندان حرفه ای به تولید آثار هنری ارزشمند در حوزه خودرو، خلق آثاری با نگاه ویژه به نقش خودرو در زندگی و کشف استعداد های هنری جوان و ویژه در حوزه صنعت خودرو و حمل و نقل جشنواره خودرو نما را در دو شاخه عکس و کارتون برگزار می کند و علاقمندان برای شرکت در این جشنواره می توانند تا صبح نهم دی ماه امسال آثار خود را به سایت جشنواره به نشانی www.carsfestival.com ارسال کنند.

 

نوشته‌های پیشنهادی

جشنواره عکس مینیمال

جشنواره عکس مینیمال با همکاری عکسینه

جشنواره عکس مینیمال با همکاری عکسینه موسسه عکسینه با همکاری شرکت برق منطقه ای تهران ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

مزایای عضویت در خبرنامه تندیس را میدانید؟
دریافت بهترین مطالب وب سایت و مجله تندیس
ما هم از اسپم متنفریم و مطمئن باشد مشخصات شما امن خواهد بود.