چهارشنبه , ۲۵ مهر ۱۳۹۷
خانه | خبر | فراخوان خودرو نما جشنواره عکس و کارتون

مهلت ارسال آثار تا 9 دی 96

فراخوان خودرو نما جشنواره عکس و کارتون

فراخوان خودرو نما جشنواره عکس و کارتون

مهلت ارسال آثار تا ۱۶ دی تمدید شد

فراخوان جشنواره عکس و کارتون “خودرو نما” که بهمن ماه امسال برگزار می شود، منتشر شد.

carton and photo festival

به گزارش روابط عمومی نخستین جشنواره خودرو نما، “هفته نامه خودرو امروز” با هدف ترغیب هنرمندان حرفه ای به تولید آثار هنری ارزشمند در حوزه خودرو، خلق آثاری با نگاه ویژه به نقش خودرو در زندگی و کشف استعداد های هنری جوان و ویژه در حوزه صنعت خودرو و حمل و نقل جشنواره خودرو نما را در دو شاخه عکس و کارتون برگزار می کند و علاقمندان برای شرکت در این جشنواره می توانند تا صبح نهم دی ماه امسال آثار خود را به سایت جشنواره ارسال کنند.

جشنواره خودرو نما در محورهای خودرو و فرهنگ رانندگی، خودرو، محیط زیست و هوای پاک، خودرو و خانواده و خودرو و ورزش در رشته های عکس و کارتون برگزار می شود. رشته عکس در دو بخش حرفه ای و مردمی است که در بخش حرفه ای کلیه عکاسان و علاقمندان می توانند آثار خود را بر اساس موضوعات فراخوان، به صورت تک عکس و همچنین مجموعه ارسال کنند.(ازنظربرگزارکننده، مجموعه عکس به تعدادی عکس که دارای یک پیام مشخص صریح و یا مفهومی است و یا تک عکس هایی که کنار هم یک داستان یا مفهومی را بیان می کند اطلاق می شود)

در بخش مردمی رشته عکس شرکت کنندگان فقط می توانند ۵ تک عکس را مطابق با قوانین فراخوان ارسال کنند.

در رشته کارتون کلیه هنرمندان کارتونیست و علاقمندان، مطابق با موضوعات فراخوان می توانند حداکثر پنج اثر را به صورت دیجیتال برای جشنواره ارسال کنند.

هنرمندان و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جشنواره عکس و کارتون خودرونما می توانند به دبیرخانه جشنواره به نشانی خیابان ولی عصر، بالاتر از توانیر،پلاک ۲۳۵۱ و سایت جشنواره به  نشانیwww.carsfestival.com  مراجعه کنند و یا با شماره تلفن های ۸۸۸۷۷۰۸۱- ۸۶۰۸۵۴۹۳ تماس بگیرند.

دبیر جشنواره خودرو نما فریبا اباذری و مدیر اجرایی جشنواره اعظم صباغ است.

در بخش حرفه ای رشته عکس و رشته کارتون به ترتیب به رتبه های اول تا سوم ۴۰، ۳۰ و ۲۰ میلیون ریال جایزه اهدا می شود و در بخش مردمی رشته عکس رتبه های اول تا سوم به ترتیب ۱۵، ۱۰ و ۵میلیون ریال جایزه می گیرند.

دبیرخانه جشنواره به هر اثر راه یافته در بخش عکس حرفه ای و کارتون مبلغ یک میلیون ریال و برای هر مجموعه مبلغ دو میلیون و ۵۰۰هزار ریال حق تالیف اهدا می کند.

جشنواره خودرونما در رشته های عکس و کارتون بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

 

نوشته‌های پیشنهادی

فراخوان عکاسی

فراخوان عکاسی آلودگی هوا با عنوان «یک نفس راحت»

فراخوان عکاسی با موضوع آلودگی هوا با عنوان «یک نفس راحت» رنگیتر با همکاری شرکت هانیول ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

مزایای عضویت در خبرنامه تندیس را میدانید؟
دریافت بهترین مطالب وب سایت و مجله تندیس
ما هم از اسپم متنفریم و مطمئن باشد مشخصات شما امن خواهد بود.