جمعه , ۳ فروردین ۱۳۹۷
خانه | اقتصاد هنر | اکسپو | شهر اول ها در هنر اول شد

به روایت از لیلی گلستان در بازدید از اولین اکسپوی هنرهای تجسمی تبریز

شهر اول ها در هنر اول شد

شهر اول ها در هنر اول شد
به روایت از لیلی گلستان در بازدید از اولین اکسپوی هنرهای تجسمی تبریز

آرتاکسپوتبریز لیلی گلستان بانوی پرافتخار هنر ایرانی در سفری به تبریز یادداشتی ارایه داده است که بالاخره تبریز گام‌های نخستین را در میان شهرهای دیگر برداشت. و اولین اکسپوی هنرهای تجسمی را برگزار کرد. شهرستان‌ها متوجه نیستند که چه استعدادهای درخشانی در آنجا وجود دارد که می‌بایست کشف شوند و برای این کار مراکز فرهنگی شهرستان‌ها موظف‌اند بسترهایی را برای این پدیده فراهم کنند.آرتاکسپوتبریز 2 در نهایت و مثل همیشه بخش خصوصی اولین قدم را پیش گذاشت و آقای محقق و پولاد سرمایه‌گزاران تبریز این اکسپو را حمایت کردند. صاحبین هتل کایا لاله پارک تبریز یکی از طبقات هتل را به اکسپو اختصاص داده‌اند. در این اکسپو نمایشگاهی از آثار هنرمندان برجسته‌ی تبریز برپا شده است. به گفته لیلی گلستان محیط این هتل بسیار زیبا و باسلیقه کار شده است.آرتاکسپوتبریز 1 موسسه فرهنگی هنری شمس تبریزی با مدیریت محمد محمودی مجری این برنامه و آقای مجید فتحی مدیریت این رویداد را برعهده داشتند. هشتاد اثر منتخب این اکسپو با ارایه‌ای بسیار حساب شده و معقول با کیفیتی بالا در معرض نمایش قرار گرفته بودند.
متأسفانه به دلیل نبود خریدار ، هیچ گالری نتوانسته بیش از دو سال در تبریز دوام بیاورد. و همه‌گی می دانیم که مهم‌ترین وظیفه هر گالری دار در تمام دنیا ارتباط گرفتن با خریدارها و مجموعه‌دارها برای فروش آثار است.

عکسها از سایت هنر آنلاین

لینک مرتبط را در زیر دنبال کنید:

lili golestan

معرفی کتاب لیلی گلستان | تاریخ‌ ادبیات شفاهی معاصر ایران

معرفی کتاب لیلی گلستان | از مجموعه‌ی تاریخ‌ ادبیات شفاهی معاصر ایران گفت‌وگو: امید فیروزبخش دبیر مجموعه: محمدهاشم اکبریانی نشر ثالث سال نشر: ۱۳۹۲ سایت تندیس: جاوید رمضانی تاریخ سخت‌کوشان چندبار ناامید گردیده‌اید و باز دوباره از نو آغاز نموده‌اید؟ تا چه حد به پیوستگی و پایمردی در امور پایبند هستید؟ جهان معاصر پرتلاطم و …

۰ comments

 

نوشته‌های پیشنهادی

تاریخ هنر اروین پانوفسکی

ابژه‌های تاریخ هنر چگونه توصیف می‌شوند | معنا در هنرهای تجسمی

ابژه‌های تاریخ هنر چگونه توصیف می‌شوند | خلاصه کتاب معنا در هنرهای تجسمی اروین پانوفسکی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مزایای عضویت در خبرنامه تندیس را میدانید؟
دریافت بهترین مطالب وب سایت و مجله تندیس
ما هم از اسپم متنفریم و مطمئن باشد مشخصات شما امن خواهد بود.