پنج شنبه , ۲ فروردین ۱۳۹۷
خانه | خوشنویسی | فرهنگسرای اشراق میزبان نمایشگاه موزه سیار سعدآباد

بازدید از دوشنبه 23 آذر

فرهنگسرای اشراق میزبان نمایشگاه موزه سیار سعدآباد

تندیس: فرهنگسرای اشراق میزبان نمایشگاه آثار شاخص مجموعه موزه های سعدآباد می‌شود.
نگارخانه آفرینش نقش فرهنگسرای اشراق در ادامه فعالیت های هنری اقدام به برگزاری نمایشگاه موزه سیار سعدآباد کرده است.
به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای اشراق ؛ موزه سیار سعدآباد مجموعه ای از آثار همانند سازی شده آثار شاخص موزه سعدآباد با هدف معرفی جاذبه ها و ظرفیت های تاریخی و فرهنگی مجموعه سعد آباداست که در معرض دید عموم قرار می گیرد..
گفتنی است در این نمایشگاه به معرفی آثار شاخصی از موزه های استاد حسین بهزاد ، موزه استاد فرشچیان ، موزه خط و کتابت میر عماد ، موزه هنر های زیبا و تعدادی از سفالینه های دوره های اسلامی مربوط به کاخ موزه ملت و… پرداخته می شود.
شایان ذکر است تا کنون ۲۸ نمایشگاه موزه سیار در داخل و خارج از کشو از جمله کشور های نظیر هندوستان ، سوریه ، به صورت هفته فرهنگی ایران  و شهرهایی چون تبریز ، یزد ،اصفهان و… برگزار شده است.
این نمایشگاه از روز دوشنبه  ۲۳ الی ۲۹ آذر ماه ساعت ۹ تا ۱۹  جهت بازدید علاقه مندان دایر می باشد.
شهروندان جهت بازدید می توانند به نشانی : فلکه دوم تهرانپارس ، انتهای خیابان جشنواره ، فرهنگسرای اشراق مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۷۷۳۲۳۷۷۷ تماس حاصل کنند.

20

نوشته‌های پیشنهادی

ویتامین پی دنیای نقاشی معاصر

پرونده ویتامین پی دنیای نقاشی معاصر

سایت تندیس: ادیتور پرونده و مترجم زهرا قیاسی زهرا قیاسی نقاش و مترجم حوزه هنر است، او بیش از چهار سال است که با تالیف و ترجمه پرونده‌های گوناگون در حوزه اقتصاد هنر، معرفی هنرمندان و آموزش‌های بنیادین هنر با سایت تندیس همکاری می‌کند وی سه کتاب در حوزه زیبایی‌شناسی و هنر به چاپ رسانده‌است. او همچنین در بیش از ده نمایشگاه گروهی شرکت کرده و یک نمایشگاه انفرادی دارد و با همکاری مژده اتراک هنربانی چندین نمایشگاه گروهی را نیز عهده دار بوده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مزایای عضویت در خبرنامه تندیس را میدانید؟
دریافت بهترین مطالب وب سایت و مجله تندیس
ما هم از اسپم متنفریم و مطمئن باشد مشخصات شما امن خواهد بود.